Unikátní zavinovací deka navržená pro dětské autosedačky

Snugglebundl je světově první patentovaná deka s držadly, které slouží k vyzvednutí a přemístění vašeho miminka. Rukojeti jsou pevné a bezpečné, testované až do zátěže 30 kg.

Děti si na Snugglebundl velice rychle zvyknou a rázem se stane jejich oblíbenou dekou.

Snugglebundl plně zajišťuje bezpečí vašeho dítěte – upínací pásy sedačky vedou přímo přes ramena dítěte a nikoliv přes látku. Dítě se zavine až po upevnění. Tím splňuje bezpečnostní evropské i americké standardy pro tříbodové i pětibodové sedačky.

Navíc nemusíte řešit, jak obléct miminko na přechod z domu do auta, prostě jej zabalíte do deky.

Dítě vložte do autosedačky s rozevřenými držadly Snugglebundlu a upevněte popruhy sedačky. Pak přeložte boční cípy přes sebe. 

Podpora hlavičky kojence & Moroův reflex

Většina dětí v autosedačce velice snadno usne. Při pokusu o přenos do postýlky ale pocítí změnu okolní teploty. Navíc dojde ke změně polohy hlavy miminka, což spouští tzv. Moroův reflex. Dítě se budí, neví, co se děje, a reaguje pláčem.

Snugglebundl zajistí plnou podporu hlavičky i během vyjmutí ze sedačky. Zároveň dítě nepociťuje žádnou náhlou změnu teploty. Zůstává v teple deky a jeho hlavička je podepřena díky všité „kapuci“ s měkkým vypolstrovaným lemem. Díky tomu se při manipulaci nevzbudí.

,,Jako máma pěti dětí bych neváhala Snugglebundl používat” – Margaret Bolt, britská expertka pro bezpečnost autosedaček

Bezpečí a podpora zdraví vašeho miminka

Zkraťte čas, který vaše dítě tráví v autosedačce!

Pobyt miminka v kojenecké sedačce (tzv. vajíčku), by měl být co nejkratší a sedačka by rozhodně neměla sloužit ke spánku miminka, pokud nejedete v autě. Díky podpoře hlavičky ve Snugglebundlu naprosto minimalizujete riziko probuzení miminka během přenosu, a nemusíte tak čekat v autě, než se vzbudí.

Zajištění hlavičky

Taky jste často nejistí, zda zvedáte hlavičku svého miminka správně?

Snugglebundl tvoří kolem dítěte ochranný vak, který podporuje zdravé zakřivení páteře. Materiál, který drží hlavu a krk, tuto oblast při zvedání zafixuje a zajistí tak bezpečnou oporu.

Podívejte se, jak Snugglebundl zajišťuje fixaci krku:

Dětská multifunkční zavinovací deka

Všechny rodiče ohromí, co všechno tato deka umí:

Kojení

Jednoduché diskrétní kojení

Klid

Zabalte své děťátko pro pocit bezpečí

Přebalování

Snadné přebalení

Hraní

Hrací podložka

Kolébání

Miminko utišíte či ukolébáte ke spánku

Pomůcka k usnadnění poporodní péče

Pomoc při bolestech zad po porodu

Díky držadlům Snugglebundlu zvedáte miminko ve vzpřímené pozici těla, váhu dítěte převezmou ruce, což znamená menší tlak na břicho, tělo je celkově uvolněnější a zároveň odpadá emocionální a fyzický stres ze špatné podpory hlavičky a obava z probuzení dítěte.

Pomoc s uzdravením při šití a po císařském řezu

Použít Snugglebundl je jako mít extra pár rukou, což vám pomůže zvednout a položit své dítě – dokonce i po operaci – bez zapojení břišních svalů a tedy i s šetrností ke stehům.

Snadné, zdravější zvedání a pokládání vašeho dítěte!

Nenahraditelný v případě dvojčat (vícerčat)

-Zajistí drobným miminkům více spánku a pomůže s denní rutinou

-Pomůže mamince se zotavením po porodu, po císařském řezu, šetří poporodní zranění

-Usnadní přenesení z a do autosedačky, snášení ze schodů – přidá vám pár rukou navíc

– Se Snugglebundlem máte s sebou přenášedlo, ochranný potah na autosedačku, přebalovací podložku, kojící zástěnu, hrací deku a houpačku na uspávání. Není divu, že nejběžnějším komentářem rodičů bývá:

„Kéž bychom Snugglebundl znali, když jsme měli první dítě!“

Snugglebundl

Usnadní Vám rodičovské povinnosti a dopřeje miminku kvalitní spánek bez probouzení i při přemístění do autosedačky či kočárku