Proč se Snugglebundl vyplatí koupit?

Snugglebundl Vám poslouží jako mnoho produktů v jednom jediném. Jeho hodnota však nespočívá pouze v tom, že je nahradí, ale především, že pomáhá ulehčit každodenní situace minutu za minutou. Jediný čas, kdy si na něj budete stěžovat je, když ho zrovna nebudete moct použít, např. když je v pračce 🙂

Zajištuje Snugglebundl také podporu hlavičky?

Ano, Snugglebundl poskytne plnou podporu hlavičky miminka, na stejném principu jako houpací síť. Navíc je část kolem hlavičky vypolstrovaná ještě pro větší bezpečí. Když zatáhnete za rukojeti, celý Snugglebundl se začne tvarovat do písmene C a tvoří kolem dítěte ochranný vak, který podporuje zdravé zakřivení páteře. Materiál, který drží hlavu a krk, tuto oblast při zvedání zafixuje a zajistí tak bezpečnou oporu.

Klikete pro video, které znázorňuje chování Snugglebundlu při jeho zvedání.

Může se Snugglebundl prát a sušit?

Ano. Perte a sušte běžným způsobem při teplotě 40°C . Produkt má vnitřní vrstvu z kartáčované bavlny, která může po vyprání zhrubnout. Jednoduše zjemníte přežehlením. Doporučujeme prát spolu s jemným prádlem.

Slouží i jako nosítko?

Ne, Snugglebundl není nosítko! Snugglebundl je deka určená k zabalení dítěte. Má však držadla, která pomohou se zvedáním, pokládáním a přemístěním vašeho miminka z místa na místo (např. z autosedačky do kočárku) s velkým benefitem toho, že se miminko neprobudí. Přestože Snugglebundl zajišťuje kompletní podporu děťátka, nedoporučujeme ho používat jako nosítko.

Jak Snugglebundl může pomoct při problémech s kolikou či refluxem?

Reflux může být vyvolán náhlým nebo trhavým pohybem. Když použijete Snugglebundl můžete zvednout a položit dítě velice jemně. To platí i pro děti s kolikou. Můžete je přemisťovat jemně bez probuzení. Snugglebundl  může být využita také k pohoupání, což některé děti s kolikou, vnímají jako velice uklidňující.

Je zcela bezpečný?

Ano, Snugglebundl byl testován z pohledu bezpečnosti a splňuje Evropské nařízení (Bezpečnostní standard 2005 SI No 1803). Zahrnuto je testování dynamické pevnosti až do 30kg, splnění požární odolnosti a prodyšnost. Ale hlavně prošel rozsáhlým testováním v terénu na více jak 10 000 dětech a získal si mnoho spokojených zákazníků 🙂

Od kdy ho začít používat?

Doporučujeme od prvního dne narození. Nejenom, že je to obrovská pomoc pro rychlejší zotavení se po porodu, ale zároveň si na něj vaše miminko zvykne a rychleji u vás „zdomácní“.

Pro jaký věk a váhu je vhodný?

To záleží k jakému účelu ho chcete využít.

  1. Ke zvedání a pokládání dítěte bez přerušení spánku ho můžete využívat tak dlouho, dokud máte sílu zvednout své dítě do náruče. Chcete-li takto využívat i u starších/větších dětí, jednoduše sklopte spodek Snugglebundlu pod nohy. Nohy budou sice přečnívat přes jeho okraj, ale funkce zůstane zachována a vy své dítě můžete přenést.

Snugglebundl je ušit za použití nejpevnějších nití a materiálů a rukojeti jsou z jednoho dílu a dvojitě prošity. To znamená, že jeho design zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti dítěte na dece a nejsou zde žádná slabá místa.

  1. Funkce zabalení děťátka je určena pro novorozeňátka. 0 až 6 měsíců v závislosti na počáteční velikosti a rychlosti růstu miminka.
  2. Funkce kojící deky – tak dlouho, jak se rozhodnete, že ji budete potřebovat

4. Funkce pohoupání a utišení. Používejte hned od začátku, protože vašemu dítěti pomáhá vyrovnat se s kolikami.

Je Snugglebundl testován při nárazu v dětské autosedačce?

Ano!

Snugglebundl byl testován, jak pro 3. tak 5. bodové autosedačky.

Vyhovuje Evropskému standardu: ECER44 a US standardu: FMVSS213

Shlédněte video s Margaret Boltovou, britskou expertkou na bezpečnost dětských autosedaček, jak použít Snugglebundl v autosedačce.